Mēs esam Baltic Block, inovatīvu presētu kokskaidu palešu bloku ražotājs, kas atrodas Latvijā, Baltijas valstīs.
Mēs specializējamies izturīgu kompozītmateriālu palešu bloku ražošanā, kas ir galvenais faktors jebkuras paletes ilgtspējai un sūtījumu drošībai.
Baltic Block septiņu gadu laikā ir kļuvis par otro lielāko kokskaidu palešu bloku ražotāju Eiropā. Ikdienā uzņēmuma modernizētajā ražotnē strādā 99 cilvēki, kas atbild par efektīvu astoņu ražošanas līniju darbu, starptautisko un stratēģisko sadarbību, kā arī uzņēmuma attīstību.
Pakāpeniski kāpinot ražotnes jaudu, kvalitāti un kopsummā uzņēmumā investējot aptuveni 30 milj. eiro, esam panākuši, ka šobrīd strādājam 25 pasaules valstīs, apkalpojot arī tādus tirgus, kā ASV, Katara, Ķīna, Apvienotie Arābu Emirāti un praktiski visu Eiropu.
Our advanced factory is in large part powered by sustainable energy that we generate on the spot. It also houses the only continuous extrusion technology in Northern Europe.
Baltic Block skaitļos un faktos

Mūsu rūpnīca strādā 24 stundas diennaktī, visa gada garumā, atskaitot divas nedēļas, kad ražotni slēdz apkopes nolūkos

 
Mēs saražojam 300 kravas automašīnas un 11 500 m3 ik mēnesi
90% no saražotās produkcijas tiek eksportēta uz 25 pasaules valstīm
Komanda
Andis Šķēle
Direktors
+ (371) 26402297
andis.skele@balticblock.com
Gatis Šķēle
Pārdošanas direktors
+ (371) 29496996
gatis.skele@balticblock.com
Uģis Dombrovskis
Iepirkumu vadītājs
+ (371) 26538888
ugis.dombrovskis@balticblock.com
Gints Radziņš
Ražošanas vadītājs
+ (371) 20000303
gints.radzins@balticblock.com
Kristaps Vācietis
Pārdošana un loģistika
+ (371) 20200165
kristaps.vacietis@balticblock.com
Guntis Bortņikovs
Tehniskais vadītājs
+ (371) 22002980
guntis.bortnikovs@balticblock.com
Guntis Polis
Grāmatvedis
+ (371) 26130805
guntis.polis@balticblock.com
Andis Skele
Direktor
+ (371) 26402297
andis.skele@balticblock.com
Gatis Skele
Vertriebsleiter
+ (371) 29496996
gatis.skele@balticblock.com
Ugis Dombrovskis
Einkaufsleiter
+ (371) 26538888
ugis.dombrovskis@balticblock.com
Gints Radzins
Produktionsleiter
+ (371) 20000303
gints.radzins@balticblock.com

Kristaps Vacietis

Logistik
+ (371) 22032737
info@balticblock.com
Linards Keveris
Verkaufsleiter
+ (371) 20220165
sales@balticblock.com
Kristaps Kezis
Wärmeabteilungsleiter
+ (371) 28347403
kristaps.kezis@balticblock.com
Guntis Bortnikovs
Technischer Direktor
+ (371) 22002980
guntis.bortnikovs@balticblock.com
Guntis Polis
Buchhalter
+ (371) 26130805
guntis.polis@balticblock.com
90% export
oriented
Every month, we ship more than 140 trucks of Baltic Block to destinations as diverse as Germany, United Arab Emirates, and China.
learn more
Increasing capacity
To meet demand, we are ramping up production from 6,000 to 7,000 m3 per month by adding a 5th production line in 2015.
learn more
Esi ieinteresēts mūsu produktos?
Noskaidro cenas
Pasūti bezmaksas paraugu
Fill the form
info@balticblock.com
Piesaki tikšanos ar uzņēmuma pārstāvjiem
info@balticblock.com
Jautājumu gadījumā zvani
(+371) 220-327-37